Лічильник відвідувань

Яндекс.Метрика

Підсумки роботи по зверненнях громадян за 2017 рік в Славутській районній раді

Славутська районна в своїй роботі зі зверненнями громадян керується Конституцією України, Законом України від 02.10.1996 р. №393 «Про звернення громадян», Указом Президента України від 07.02.2008 р. №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів місцевого самоврядування та органів державної влади, та Інструкцією з діловодства за зверненнями громадян в органах місцевого самоврядування та органах державної влади, об’єднаннях громадян, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності, в засобах масової інформації, затвердженою Постановою Кабінету Міністрів України від 14.04.1997 року №348. 
Для забезпечення дотримання вимог Закону України «Про звернення громадян» здійснюється  облік  звернень громадян, контролюються  строки їх виконання. Керівництвом районної ради впроваджено систему особистих прийомів громадян. За потребою надається відповідна  методична допомога іншим органам місцевого самоврядування району.
Протягом 2017 року до Славутської районної ради  надійшло 103 звернення  громадян.
Відбулось 99 особистих прийомів  громадян  керівництвом  районної  ради.
Вирішено позитивно 93 звернення, дано роз’яснення на 1 звернення.
Також за звітний період надійшло 4 колективних звернення із сіл Полянь, Лисиче, Старий Кривин,  під якими підписалися 84 особи.
Найбільше звернень надійшло від жителів Іванівської, Крупецької, Варварівської сільських  рад.
Як свідчить аналіз надходження звернень протягом звітного періоду  у порівнянні з аналогічним періодом минулого року спостерігається зменшення кількості  звернень громадян.
Актуальні  питання, які  турбують  жителів району – це питання соціального захисту населення, ремонту доріг, благоустрою населених пунктів, реорганізації шкіл, працевлаштування, аграрної політики та земельних відносин.
Найбільш чисельною групою питань, які порушували громадяни у своїх зверненнях до районної ради протягом 2017 року, є  питання виплати матеріальної допомоги з районного бюджету для вирішення соціально-побутових  проблем, на лікування, поховання, сім’ям загиблих в зоні АТО, учасникам АТО та членам їх сімей.
Протягом 2017 року розглянуто 205 звернень  з надання одноразової грошової допомоги, з них виплата матеріальної допомоги для різного роду соціально-побутових проблем – 195 звернень на суму 80 800 грн. (середня виплата – 250 грн.), сім’ям учасників АТО – 10 звернень на суму 1800 грн. (середня виплата – 180 грн.)
В основному зверталися  найменш соціально-захищені верстви населення: інваліди, учасники бойових дій та члени їхніх сімей, діти війни, пенсіонери. Цих категорій громадян особливо турбують проблеми матеріальної підтримки, повернення грошових заощаджень, призначення та виплата соціальної допомоги, перерахунок пенсії. 
Усі звернення громадян, які знаходились на контролі в районній раді розглянуто і проінформовано про їх розгляд без порушення термінів.

 

Начальник загального відділу

виконавчого апарату районної ради                                  Ковалінська К.Б.