Лічильник відвідувань

Яндекс.Метрика

Тридцять третя сесія районної ради

 

СПИСОК РЕЄСТРАЦІЯ

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

Про заміщення депутата Славутської районної ради

Про затвердження Програми фінансового забезпечення діяльності Славутської виборчої комісії на 2019-2020 роки в новій редакції.

Про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік.

Про погодження штатного розпису Славутської районної централізованої бібліотечної системи.

Про погодження штатного розпису Славутського районного будинку культури. 

Про передачу майна спільної власності територіальних громад сіл Славутського району у комунальну власність Берездівської сільської ради.

Про передачу майна спільної власності територіальних громад сіл Славутського району у комунальну власність Ганнопільської сільської ради.

Про передачу бюджетних установ освіти, бібліотек-філіалів та майна з спільної власності територіальних громад сіл Славутського району у комунальну власність Крупецької сільської ради.

Про передачу бюджетної установи Старокривинський НВК та бібліотеки-філіалу з спільної власності територіальних громад сіл Славутського району у комунальну власність Нетішинської міської ради.

Про передачу бюджетної установи Хоровецький НВК, майна бібліотек-філіалів та Миньковецької амбулаторії загальної практики сімейної медицини з спільної власності територіальних громад сіл Славутського району у комунальну власність Улашанівської сільської ради.

Про надання дозволів на продовження терміну дії договорів оренди нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл Славутського району.

Про Затвердження Порядку і нормативу відрахування частини чистого прибутку (доходу) комунальними підприємствами, що перебувають в спільній власності територіальних громад славутського району до загального фонду районного бюджету у 2020 році.

Про надання дозволу КП "Славутська ЦРЛ" на списання з балансу майна шляхом ліквідації.

Про затвердження розпоряджень голови районної ради.

Про депутатський запит  Почекети А.І. щодо встановлення нової трансформаторної підстанції  в с. Бачманівка

Протокол