Лічильник відвідувань

Яндекс.Метрика

Пленарне засідання пятої сесії районної ради

 

1.1 Про депутатський запит щодо перенесення часу відправлення автобуса сполученням Славута - Яблунівка

1.2 Про депутатський запит щодо вилучення земельних ділянок на території  Мухарівської сільської ради

1.3 Про депутатський запит щодо завершення ремонту Головлівського НВК «дошкільний навчальний заклад-школа І-ІІІ ступенів» Славутської районної ради Хмельницької області 

1.4. Про депутатський запит щодо збільшення  напруги електропостачання в с. Шатерники

2. Про внесення змін до Програми створення та використання місцевого матеріального резерву для ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків у Славутському районі на 2015-2018 роки

3. Про Районну програму забезпечення виконання Славутською районною державною адміністрацією делегованих повноважень на 2016-2017 роки і на 2015-2018 роки

4. Про внесення змін до Програми розвитку доріг загального користування місцевого значення у Славутському районі на 2015-2018 роки

5. Про внесення змін до районного  бюджету на 2016 рік

6. Про хід виконання Програми подолання та запобігання бідності в Славутському районі до 2016 року за 2015 рік

7. Про внесення змін до Положення про порядок відшкодування пільг з послуг зв’язку та компенсації за пільговий проїзд окремих категорій громадян

8. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надана в оренду ПП КФ «Прометей», розташованої на території Крупецької сільської ради

9. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається в оренду для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, розташованої на території Крупецької сільської ради.

10. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надана в оренду гр. Смичку Р.В., розташованої на території Полянської сільської ради.

11. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що призначена для ведення товарного с/г виробництва, розташованої на території  Волицької сільської ради.

12. Про погодження надання ВКП “Явір-Інвест” спеціального дозволу на користування надрами з метою геологічного вивчення пісків ділянки «Крупецька – 2».

13. Про хід виконання Програми розвитку малого та середнього підприємництва в Славутському районі на 2015-2016 роки за 2015 рік.       

14. Про Програму  підвищення  енергоефективності Славутського району на 2016 -2020роки.

15. Про Програму економічного та соціального розвитку Славутського району на 2016 рік.

16. Про  затвердження  граничних  сум  витрат на придбання     автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, мобільних телефонів, комп’ютерів Славутською районною  радою,  а  також установами та організаціями, які утримуються за рахунок районного бюджету.

17. Про  хід  виконання   Районної    програми  «Дошкілля Славутчини» на 2011-2017 роки у 2015 році.        

18. Про затвердження Порядку забезпечення пільгового проїзду педагогічних працівників сільських загальноосвітніх шкіл району до місця роботи та в зворотному напрямку.

19. Про затвердження проектно-кошторисної документації по робочому проекту «Реконструкція протирадіаційного укриття №86072 по вул. Ярослава Мудрого, 29 в м. Славута Хмельницької області.

20. Про затвердження проектно-кошторисної документації по робочому проекту «Реконструкція протирадіаційного укриття № 86074 по вул. Козацькій, 40 в м. Славута Хмельницької області.

21. Про передачу майна закладів охорони здоров’я з спільної власності територіальних громад Славутського району у комунальну власність Берездівської сільської ради.

22. Про передачу майна спільної власності територіальних громад   Славутського району з балансу  Славутської  ЦРЛ на баланс КЗ "Славутський центр ПМСД".

23. Про присвоєння імені Володимира Марковського Улашанівському НВК.  

24. Про надання дозволу на продовження терміну дії договору оренди нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл Славутського району.
 

25. Про затвердження розпоряджень голови Славутської районної ради.

26.Про включення до порядку денного пленарного засідання п’ятої сесії Славутської районної ради питання «Про звернення депутатів Славутської районної ради до Верховної Ради України щодо збільшення обсягу медичної субвенції з державного бюджету для утримання закладів охорони здоров’я Славутського району».

27. Про включення до порядку денного пленарного засідання п’ятої сесії Славутської районної ради питання «Про звернення депутатів Славутської районної ради до Верховної Ради України щодо харчування дітей 1-4 класів загальноосвітніх шкіл за рахунок коштів освітньої субвенції з державного бюджету».

28. Про звернення депутатів Славутської районної ради до Верховної Ради України щодо збільшення обсягу медичної субвенції з державного бюджету для утримання закладів охорони здоров’я Славутського району.

29. Про звернення депутатів Славутської районної ради до Верховної Ради України щодо харчування дітей 1-4 класів загальноосвітніх шкіл за рахунок коштів освітньої субвенції з державного бюджету. 

Результати поіменного голосування     

Протокол від 12.05.2016 року