Лічильник відвідувань

Яндекс.Метрика

Пленарне засідання двадцять шостої сесії районної ради

Список реєстрації

Рішення пленарного засідання двадцять шостої сесії районної ради від 06.12.2018 року 

1. Про внесення змін до Програми  забезпечення проведення протиепізоотичних заходів у Славутському районі на 2018-2020 роки 

2. Про внесення змін до Програми  забезпечення проведення протиепізоотичних заходів у Славутському районі на 2018-2020 роки 

3. Про затвердження Програми забезпечення виконання Славутською  районною  державною адміністрацією делегованих Славутською районною радою повноважень  на 2018- 2019 роки у новій редакції.

4. Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік.

5. Про хід виконання Програми  розвитку туризму в Славутському районі на 2017-2021 роки  за 2017 рік.  

6. Про погодження штатного розпису Славутського районного будинку культури.

7. Про погодження штатного розпису Славутської районної централізованої бібліотечної системи.     

8. Про   затвердження структури   комунальної    установи    «Славутський   районний    центр  надання соціальних послуг» в новій редакції

9. Про хід виконання Програми забезпечення безпеки перебування людей  на водних об’єктах Славутського району на 2017-2021 роки за 2017 рік.

10. Про внесення змін до  списку присяжних   Славутського міськрайонного суду.

11. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок, що призначені для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд будівельних організацій та підприємств і передаються в оренду ТОВ «Славута - Кальцій».

12. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок, що призначені для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд будівельних організацій та підприємств  і передаються в оренду  ФОП Савчуку О.В.

13. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок, що призначені для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та перебувають в оренді ФГ «Перлина Полісся».

14. Про припинення юридичної особи - «Славутська центральна районна лікарня  ім. Ф.М. Михайлова» Славутської районної ради Хмельницької області шляхом перетворення в комунальне   підприємство «Славутська центральна районна лікарня  ім. Ф.М. Михайлова» Славутської районної ради Хмельницької області.

15.Про передачу майна спільної власності територіальних громад сіл Славутського району та бюджетної установи у комунальну власність Славутської міської об’єднаної територіальної громади

16. Про передачу майна спільної власності територіальних громад сіл Славутського району у комунальну власність Крупецької сільської ради. 

17. Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення Миклушу О.П.

18. Про звіт заступника директора РСЛП «Ліс» Остапчука С.М.

19. Про призначення директора Районного спеціалізованого лісокомунального підприємства «Ліс».

20. Про затвердження розпоряджень голови районної ради.

21. Про      депутатський     запит    Почекети А.І.     щодо      ремонту     містка     в с. Бачманівка.

22. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, що призначена для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (для складування твердих відходів відпрацьованих гіпсових форм)  та перебуває в оренді  ПАТ «Славутський комбінат «Будфарфор».

 

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

Протокол сесії