Лічильник відвідувань

Яндекс.Метрика

Пленарне засідання чотирнадцятої сесії районної ради

Рішення пленарного засідання чотирнадцятої сесії районної ради сьомого скликання 26.07.2017 року 

Список реєстрація

1. Про депутатський запит Лавренчука О.В. щодо ремонту вуличного освітлення  в с. Малий Правутин та усунення недоліків ремонту дороги в с. Манятин

2. Про присвоєння звання «Почесний громадянин Славутського району» Смалюшку В.В.

3. Про    присвоєння    звання    «Почесний   громадянин   Славутського   району» Поведюк П.О.

4. Про інформацію керівника Шепетівської місцевої прокуратури про результати діяльності на території Славутського району  за І півріччя  2017 року.

5. Про внесення доповнень до Районної  програми забезпечення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, впорядкованим житлом на 2017-2020 роки.

6. Про внесення доповнень до Районної програми забезпечення пожежної безпеки населених пунктів та об'єктів усіх форм власності, розвитку інфраструктури підрозділів пожежної охорони у Славутському районі на 2017-2018 роки.

7. Про внесення змін до районного бюджету за 2017 рік.

8. Про затвердження Програми забезпечення виконання Славутською  районною  державною адміністрацією делегованих Славутською районною радою повноважень  на 2016-2017 роки у новій редакції.

9. Про внесення змін до Програми розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення у Славутському районі на 2015-2018 роки.

10. Про хід виконання Програми  підвищення  енергоефективності Славутського району на 2016-2020 роки за 2016 рік.

11. Про затвердження  Програми  відшкодування частини відсотків за кредитами, залученими населенням  Славутського району на  впровадження енергозберігаючих заходів на 2017- 2019 роки.

12. Про погодження надання в користування мисливських угідь Славутській районній організації мисливців і рибалок УТМР.

13. Про  затвердження  технічної  документації  з   нормативної  грошової  оцінки земельної ділянки, що надається в оренду ПАТ «Управління будівництва Хмельницької АЕС». 

14. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває в оренді ВКП «Явір-Інвест».

15. Про виконання Програми військово-патріотичного виховання молоді та організації підготовки громадян до призову і службу в Збройних силах України в Славутському районі на 2011-2015 роки. 

16. Про зниження ступеню та зміну назви Головлівського,  Полянського навчально-виховних комплексів, внесення змін до  їх Статутів.

17. Про надання  земельної ділянки Улашанівському НВК у постійне користування.

18. Про  надання  земельної ділянки   на умовах суперфіцію сільськогосподарському кооперативу «Улашанівський».

19. Про  надання  дозволу Славутському районному будинку культури на відчуження приміщення гаража.

20. Про надання згоди на передачу в оренду  нежитлового приміщення КЗ «Славутський центр ПМСД».

21. Про надання дозволу на продовження терміну дії договору оренди нерухомого майна спільної  власності територіальних громад сіл Славутського району. 

22. Про затвердження розпоряджень  голови районної ради.

Поіменне голосування

ПРОТОКОЛ №14