Лічильник відвідувань

Яндекс.Метрика

Засідання робочої наради від 02.11.2018 року

З метою ефективного використання майна спільної власності   територіальних   громад  сіл  Славутського   району 02 листопада 2018 року під головуванням голови Славутської районної ради Радзивілюка Леоніда Анатолійовича та голови Славутської районної державної адміністрації Маршука Богдана Петровича  відбулася робоча нарада за участі голів об’єднаних територіальних громад та  сільських голів.
Маршук Б.П. довів до відома учасників засідання, що  у зв’язку з утворенням Улашанівської об’єднананої територіальної громади  не буде можливості утримувати заклади культури, освіти та охорони здоров’я, так як надходження до бюджету будуть мінімальними. Запропонував сільським головам    долучитися до спільного утримання бюджетних установ.   Сільські голови в свою  ж чергу погодились приймати участь у фінансуванні.
Начальником фінансового управління Кухарчук В.І. було оголошено  інформацію про стан оплати спожитих енергоносіїв Славутською центральною районною лікарнею і КП «Славутський центр ПМСД»  та можливість виникнення заборгованості через недофінансування Берездівською та Ганнопільською об’єднаними територіальними громадами.
В ході обговорення  надійшли пропозиції по співфінансуванню Славутського районного будинку культури  з метою збереження творчих колективів та  щодо юридичного підтвердження законності розподілу майна.  Сільські голови підтримали зазначені пропозиції і вирішили, що рішенням районної ради має бути створена комісія по використанню майна спільної власності, в склад якої будуть входити по одному представнику з кожної сільської ради.