Лічильник відвідувань

Яндекс.Метрика

Засідання президії та постійних комісій районної ради

30 липня 2019 року  у приміщенні адмінбудинку відбулися засідання президії та спільне засідання постійних комісій районної ради з питань бюджету, фінансів, контролю за використанням майна спільної власності територіальних громад сіл району (голова комісії Почекета А.І.), з питань духовності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, у справах сім’ї, молоді та спорту (голова комісії Гаврилюк О.В.) та з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, забезпечення законності і правопорядку, захисту прав людини, адміністративно-територіальної реформи (голова комісії Гринько А.І.). Президією схвалено порядок денний тридцять першої сесії районної ради та  питання в повному обсязі розглянуті членами комісії:

1. Про інформацію керівника Шепетівської місцевої прокуратури про результати діяльності на території Славутського району за І  півріччя 2019 року.

 2. Про  внесення  змін  до  Програми соціально-економічного  розвитку Славутського району  на  2019 рік.

3. Про затвердження Переліку об’єктів, що фінансуються у 2019 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження та на закупівлю препарату калій йодид і придбання методичної літератури з питань цивільного захисту.

4. Про  внесення змін до   Програми  розвитку первинної  медико-санітарної   допомоги в Славутському районі на 2018-2021 роки.

5. Про затвердження Програми забезпечення виконання Славутською  районною  державною адміністрацією   делегованих Славутською районною радою повноважень  на 2018- 2019 роки у новій редакції.

6. Про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік.

7. Про виконання Програми фінансового забезпечення діяльності Славутської районної виборчої комісії на 2017-2018 роки.

8. Про затвердження Програми розвитку КП «Славутська центральна районна лікарня ім. Ф.М. Михайлова» Славутської районної ради Хмельницької області  на 2019-2021 роки у новій редакції.

9. Про затвердження Фінансового плану КП «Славутський центр ПМСД» на 2020 рік.

10. Про  зміну складу засновників  та  затвердження Статуту Славутської районної централізованої бібліотечної системи в новій редакції.

11. Про вихід  зі складу засновників.

12. Про передачу бюджетної установи Славутський районний будинок дитячої та юнацької творчості у  комунальну власність Улашанівської сільської ради.

13. Про передачу бюджетної установи Районна дитячо – юнацька спортивна школа Славутської районної ради Хмельницької області  та рухомого майна  у комунальну власність Улашанівської сільської ради.

14. Про затвердження розпоряджень голови районної ради.

15. Різне.