Лічильник відвідувань

Яндекс.Метрика

Засідання постійної комісії районної ради від 17.04.2018 року

В ході підготовки до чергової сесії,  відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань регулювання земельних відносин, агропромислового комплексу та лісового господарства, екології, ефективного використання природних ресурсів, розвитку туризму та рекреації  за участю членів постійних комісій з питань промисловості, будівництва, транспорту, зв’язку, підприємництва, торговельного та побутового обслуговування, інвестиційної діяльності та регуляторної політики  і з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, забезпечення законності і правопорядку. захисту прав людини, адміністративно-територіальної реформи, на якій були розглянуті питання, що виносяться на розгляд сесії районної ради.
В роботі постійної комісії брали участь: Радзивілюк  Л.А. – голова районної ради, Маршук  Б.П. – голова райдержадміністрації, Мельник О.В. -перший заступник голови райдержадміністрації, Кухарчук В.І. – начальник управління фінансів райдержадміністрації, Бражук В.М. - начальник сектору культури і туризму райдержадміністрації, Мороз С.В. - начальник служби у справах дітей райдержадміністрації, Гринько М.П. - начальник управління соціального захисту населення райдержадиіністрації, Самолюк Г.С. – заступник начальника управління держпродспоживслужби у Славутському районі, Китюшко-Шатковська Л.П. – начальник відділу «Славутське бюро правової допомоги», Костюк С.К. – заступник начальника відділу у Славутському районі міськрайонного управління у Славутському районі та міста Нетішині Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області, Ковальчук Г.Г. – Лисиченський сільський голова та Денисюк Т.В. – начальник відділу комунальної власності, охорони навколишнього середовища та земельних відносин Крупецької сільської ради.
Всі проекти рішень порядку денного засідання постійної комісії районної ради було розглянуто та рекомендовано винести на засідання чергової сесії.