Лічильник відвідувань

Яндекс.Метрика

Засідання постійних комісій районної ради від 03.12.2018 року

03 грудня у приміщенні адмінбудинку відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради з питань бюджету, фінансів, контролю за використанням майна спільної власності територіальних громад сіл району (голова комісії Почекета А.І.) та постійної комісії з питань духовності, освіти, культури, охорони здоров'я, соціального захисту населення, у справах сім'ї, молоді та спорту (голова комісії Гаврилюк О.В.).  На засіданні комісії розглянуті наступні питання порядку денного сесії :

1. Про внесення змін до Програми  забезпечення проведення протиепізоотичних заходів у Славутському районі на 2018-2020 роки.
2. Про внесення змін до Програми відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, вшанування та заохочення за заслуги перед Славутським районом, здійснення представницьких та інших заходів протягом 2017-2020 років. 
3. Про затвердження Програми забезпечення виконання Славутською  районною  державною адміністрацією делегованих Славутською районною радою повноважень  на 2018- 2019 роки у новій редакції.
4. Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік.
5. Про хід виконання Програми  розвитку туризму в Славутському районі на 2017-2021 роки  за 2017 рік. 
6. Про погодження штатного розпису Славутського районного будинку культури.
7. Про погодження штатного розпису Славутської районної централізованої бібліотечної системи.    
8. Про погодження штатного розпису комунальної установи «Славутський районний центр надання соціальних послуг».
9. Про хід виконання Програми забезпечення безпеки перебування людей  на водних об’єктах Славутського району  на 2017-2021 роки за 2017 рік.
10. Про внесення змін до  списку присяжних   Славутського міськрайонного суду.
11. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок, що призначені для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд будівельних організацій та підприємств і передаються в оренду ТОВ «Славута - Кальцій».
12. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок, що призначені для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд будівельних організацій та підприємств  і передаються в оренду  ФОП Савчуку О.В.
13. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок, що призначені для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та перебувають в оренді ФГ «Перлина Полісся».
14. Про 
припинення юридичної особи - «Славутська центральна районна лікарня  ім. Ф.М. Михайлова» Славутської районної ради Хмельницької області шляхом перетворення в комунальне   підприємство «Славутська центральна районна лікарня  ім. Ф.М. Михайлова» Славутської районної ради Хмельницької області.
15. Про передачу майна спільної власності територіальних громад сіл Славутського району та бюджетної установи у комунальну власність Славутської міської об’єднаної територіальної громади.
16 Про передачу майна спільної власності територіальних громад сіл Славутського району у комунальну власність Крупецької сільської ради.
17. Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення Миклушу О.П.
18. Пр
о звіт заступника директора РСЛП «Ліс» Остапчука С.М.
19. Про призначення директора Районного спеціалізованого лісокомунального підприємства «Ліс».
20. Про затвердження розпоряджень голови районної ради.
21. Про      депутатський     запит    Почекети А.І.     щодо      ремонту     містка     в с. Бачманівка.
2
2. Різне.

По всіх розглянутих питаннях порядку денного прийняті відповідні рішення.