Лічильник відвідувань

Яндекс.Метрика

Засідання комісій районної ради від 24.05.2018 року

24 травня у приміщенні адмінбудинку відбулося засідання постійної комісій районної ради з питань бюджету, фінансів, контролю за використанням майна спільної власності територіальних громад сіл району (голова комісії Почекета А.І.) та постійної комісії з питань духовності, освіти, культури, охорони здоров'я, соціального захисту населення, у справах сім'ї, молоді та спорту (голова комісії Гаврилюк О.В.).  На засіданні комісії розглянуті наступні питання порядку денного сесії :
1. Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік.
2. Про зат
вердження Статуту комунального  підприємства «Славутський центр первинної медико-санітарної допомоги» Славутської районної ради Хмельницької області.
3. Про затвердження Передавального акту балансових рахунків, матеріальних цінностей  та активів КЗ «Славутський центр ПМСД» правонаступнику  КП «Славутський центр ПМСД».
4. Про внесення  змін  до  Комплексної  програми  підтримки,  реабілітації та 
інтеграції інвалідів у Славутському районі на 2016-2020 роки.
5. Про   хід  виконання  Програми  розвитку  доріг   загального користування місцевого значення у Славутському районі на 2015-2018 за 2017 рік.
6. Про 
виконання Програми підтримки та збереження нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл Славутського району  на 2016-2017 роки.
7. Про затвердження розпоряджень голови районної ради.
8. Про звернення депутатів Славутської районної ради до Служби автомобільних доріг у Хмельницькій області та ДП Служба місцевих автодоріг  щодо вирубки аварійних дерев уздовж автомобільних доріг загального користування.
 9. Про   зміну   складу   засновників   та   затвердження  Статуту     Славутської    центральної     районної  лікарні  ім. Ф.М. Михайлова у новій редакції.
10. Різне. 
По всіх розглянутих питаннях порядку денного прийняті відповідні рішення.