Лічильник відвідувань

Яндекс.Метрика

Заключна сесія депутатів Славутської районної ради сьомого скликання

         18 листопада в залі засідань Будинку рад відбулося пленарне засідання заключної сорок третьої  сесії районної ради VII скликання з дотриманням усіх вимог карантинних заходів передбачених чинним законодавством.  Прийняв участь у засіданні сесії міський голова Василь Сидор.

         Перед початком пленарного засідання депутатам було вручено подарунки на згадку.

         Питання винесені на розгляд пленарного засідання  розглянуті та прийняті. Ряд питань стосувалися КП «Славутська ЦРЛ». Серед яких затвердження Статуту в новій редакції, призначення директора та зміна складу засновників. Також прийнято рішення про передачу частини адмінприміщення, будівлі гаражів та земельної ділянки у комунальну власність Славутської міської ради.

         Під час розгляду питань порядку денного слово надано міському голові. У своєму виступі Василь Сидор подякував районній раді за співпрацю завдяки якій збережено та покращено матеріально-технічну базу лікарні. «Сьогодні люди мають можливість отримувати усі необхідні послуги на місці, і, враховуючи ситуацію, яка склалася, не лише наші жителі, а й з інших міст області. Як наслідок – Славутська ЦРЛ увійшла до переліку десяти опорних закладів на Хмельниччині.»

         Василь Богданович запевнив, що як і раніше, усвідомлюючи усю відповідальність, і надалі докладатиме максимум зусиль для збереження мережі лікарні та забезпечення належних умов праці медичних працівників, а також висловив сподівання, що держава не лишатиметься осторонь, а виконуватиме свої делеговані повноваження в галузі «Охорони здоров’я».

         Голова районної ради Леонід Радзивілюк подякував народним обранцям за спільну співпрацю завдяки якій втілено в життя та реалізовано  безліч проектів задля розвитку соціально-економічного розвитку громад Славутського району.

        Надалі т.в.о. головного лікаря КП «Славутська ЦРЛ» Світлана Кузмінчук

висловила слова вдячності депутатському корпусу Славутської районної ради сьомого скликання за прийняття рішень задля розвитку лікарні.

       Разом з тим проінформувала стосовно ситуації пов’язаної з  поширенням та лікуванням COVID – 19.

       В цілому засідання сесії пройшло конструктивно та злагоджено.