Лічильник відвідувань

Яндекс.Метрика

Вітання голови районної ради з Новим роком та Різдвом Христовим!

     За одвічним природним ритмом на планету вступає Новий рік, а під хвилюючі звуки церковного передзвону в кожну домівку приходить величне Різдво Христове. Ці прекрасні свята завжди були сповнені неповторного змісту. Новий рік – це є межа між минулим і майбутнім. Як завжди, напередодні Нового року, ми згадуємо, який був рік минулий і плекаємо надії на рік прийдешній, надії на те, що принесе він нам радість і мир, віру, що наші рідні та близькі будуть здоровими, робота – успішною, доля – прихильною, держава – заможною.

       Нам з вами судилося бути свідками складних, трагічних подій для нашої країни, яка сьогодні переживає серйозні випробовування. Та згуртувавшись, з Божою допомогою, ми впевнено долаємо усі труднощі і вкотре доводимо, що любов до рідного краю — це могутня сила. Пам'ятаймо і про тисячі українських героїв, які у ці дні продовжують невтомно захищати наш спокій. Щодня у молитві благаю Бога про те, щоб із війни повернувся до матері син, до дружини чоловік, до коханої хлопець, до дитини батько живим і щасливим.  Щиро вірю в те, що ці випробування українці пройдуть гідно. Бо боротьба за правду – істинна боротьба.

      Усе зроблене уже стає надбанням історії та власних біографій. Такою вже є людина, що її пам’ять зберігає в собі найкращі спогади. І хоча радість і смуток в житті завжди йдуть поруч, та все ж хочеться вірити, що кращого в році, що минає, було більше. Рік 2018-й збагатив усіх новим, у чомусь суперечливим, але в цілому корисним життєвим досвідом. Він переконує, насамперед, у тому, що ми самі є творцями власного добробуту і благополуччя. Цей рік був непростим. Дякую усім, хто трудився для громади у культурних та освітніх закладах, медичних установах, соціальній та економічній сферах, у комунальному господарстві та бізнесі.

     За доброю християнською традицією, піднімаючи новорічні келихи, я зичу вам розпочати й прожити прийдешній рік з оптимізмом, подвоєними силами та енергією. Нехай тепло Різдвяної свічки зігріває ваші серця протягом усього року, а світло Різдвяної зірки осяє кожного і зійде на всіх Божа благодать і благословення. Нехай солодкою буде кутя, життя – радісним, а щедрувальники засіють добірним зерном любов, віру і надію.

З Новим роком і Різдвом Христовим!

 

Голова районної

ради                                                Л.Радзивілюк