Лічильник відвідувань

Яндекс.Метрика

Вітання з нагоди 450 - річчя з Дня заснування села Клепачі!

Шановні  мешканці  села   Клепачі!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди 450- річчя  з  Дня заснування села!

 

Сьогодні у вашому житті, без перебільшення, особливий день. Бо День села – це свято єднання. Саме в такі моменти ми пробуджуємо в своїх серцях любов і гордість за свою малу батьківщину, сповнюємося відчуттям єдиної родини.
450 років – це мить в історичному масштабі, а для жителів  с. Клепачі це  не одне покоління людей, які народились на рідній землі, трудились на ній, віддавали часточку своєї душі і серця заради кращого життя.
Історію творять люди. Саме вони і є найбільшим багатством села – працьовиті, співучі, мужні й терплячі, цього дня їм віддають шану й любов, їм присвячують теплі і щирі слова, чудові пісні.
Немає сумніву, що наполеглива, самовіддана праця жителів   села Клепачі – гарантія постійного і ефективного їх розвитку.
В цей святковий день кожен селянин по праву пишається своїм чудовим краєм, віддаючи данину його багатій історії та культурі.
Бажаємо всім мешканцям села Клепачі стабільності і миру, трудових звершень, упевненості в своїх силах і світлому майбутньому.
Нехай кожний житель здобуде щасливу долю, міцне здоров’я, благополуччя, а Ваше село – процвітання, мир та злагоду.        
Нехай віра і удача невідступно супроводжують вас на широкому життєвому шляху, а завзяття, наполегливість у вирішенні повсякденних завдань відкриють нові перспективи для розвитку вашого села!
Нових Вам перемог і творчих злетів!

 

З повагою,

голова Славутської районної ради          Л.А. Радзивілюк