Лічильник відвідувань

Яндекс.Метрика

Вітання голови районної ради до 8 Березня

Дорогі славутчанки!


Дозвольте освідчитися Вам у безмежній повазі до Вашої мудрості, у щирому захопленні Вашою вродою і вдачею, у вдячності за Вашу любов, ніжність сердець і світло душі.
Рідна Мама, дорога Бабуся, кохана Дружина,  люба Сестричка, мила Донечка, Пані та Панна, Берегиня... Про Вас можна говорити досхочу з безліччю чудових епітетів. Ви заслуговуєте на компліменти, увагу і любов щодня. Бажаю, щоб жодні революції, політичні події у світі чи нашій країні, не  затьмарювали Вашого життя, не гасили усмішки на Вашому обличчі і не зросили його сльозою. Висловлюю щиру повагу тим з Вас, хто виховав Героїв, які сьогодні захищають нашу землю від ворога. Дякую тим з Вас, хто відпустив до війська чоловіка, тата, брата чи друга. Ділю горе тих, хто втратив рідну людину в нинішній війні...
Нехай Господь Бог захистить Вас, від будь-яких проблем, не пустить до Вашої хати горя і біди. Нехай всі квіти на землі схиляються у шані  перед Вами, будьте щасливі і здорові. Нехай у Ваших родинах буде злагода та достаток, а в нашій країні мир.
    
З повагою, 
голова районної ради Леонід Радзивілюк