Лічильник відвідувань

Яндекс.Метрика

Вітання голови ради Радзивілюка Л.А. з Днем працівника освіти

Дорогі  освітяни!

Щиро вітаю всіх вас від себе особисто, від депутатського корпусу районної ради з професійним святом.
День вчителя - це свято тих, хто завоював у нашому суспільстві заслужену пошану і вдячність, відкрив кожному з нас дорогу у велике життя.
Сьогодні суспільство вимагає впровадження модернізації освітнього середовища, забезпечення потреб громадян у якісній освіті, всебічного розвитку особистості.
Ви день за днем, віддаючи часточку свого серця, втілюєте в життя сучасні інформаційні та педагогічні інновації, навчаєте дітей бути мудрими, упевненими в завтрашньому дні.
Навряд чи знайдеться у світі така професія, яка могла б зрівнятися з Вашою за висотою гуманізму, за силою впливу на людину.
Спасибі Вам за щоденну турботу про молоде покоління, за терпіння і вірність обраному шляху.
Любіть наших дітей, навчайте правді і свободі, допомагайте повірити в їхні сили і можливості. Прославляйте й надалі українську школу, педагогічну науку, зміцнюйте та розвивайте її традиції.
Окремі слова вдячності ветеранам педагогічної праці, для яких освіта стала справою життя, якій було віддано так багато енергії, знань та душевного тепла.
Нехай щирі слова подяки звучать для Вас не тільки у свята, а й щоденно.
Міцного здоров'я, віри у свої сили, вагомих здобутків у повсякденній праці, родинного щастя і добра бажаю всім Вам на довгі роки.
Низький уклін Вам і всенародна шана!

Зі святом Вас!

 

 

З повагою

Голова Славутської районної ради                  Леонід Радзивілюк