Лічильник відвідувань

Яндекс.Метрика

Вітання до Дня Збройних сил України

Шановні військовослужбовці, ветерани війни і Збройних Сил!

Сердечно вітаю  із Днем Збройних Сил України!

На наших військових покладена священна місія — боронити рідну землю, забезпечувати мирне життя свого народу.

Захист незалежності та територіальної цілісності рідної землі в усі часи був покликанням та обов’язком справжніх чоловіків. Я вірю в те, що українська армія стане національною гордістю, гарантом стабільності та безпеки України.

Сьогодні українська армія проходить складний етап становлення. За плечами військових Збройних Сил України славні традиції предків, великі звитяги козацтва та наших батьків і дідів, які здобували перемогу над фашизмом.

Я хочу звернутися до солдатів і офіцерів, які щодня щиро, вірою і правдою служать Українському народові. Сьогодні Ваше свято, бо українське військо сильне Вами.

Ми вдячні всім, хто захищав нашу рідну землю від ворожих військ, хто встав  за першим  покликом Вітчизни і захистив її.

Вітаю  сьогодні всіх молодих захисників Батьківщини — від Вас залежить суверенність нашої держави, мир і спокій українського народу. Беріть же приклад зі своїх славетних попередників, які зуміли зберегти Україну для нас і доручили Вам продовжувати цю відповідальну справу.

Щиро зичу миру та спокою Вам, дорогі друзі, подальших успіхів у вдосконаленні бойової майстерності, добра та достатку Вашим оселям.

 

 

З повагою ,

Голова Славутської районної ради                                     Л.Радзивілюк