Лічильник відвідувань

Яндекс.Метрика

Відбулося пленарне засідання 18 сесії Славутської районної ради сьомого скликання

22 грудня відбулося пленарне засідання 18 сесії Славутської районної ради сьомого скликання. Головував на засіданні очільник районної ради Леонід Радзивілюк. В роботі пленарного засідання взяли участь  депутати районної ради, голова райдержадміністрації Богдан Маршук,  начальники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, керівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, сільські голови, працівники виконавчого апарату районної ради, ЗМІ  та інші.
Із 34 районних обранців прибули та зареєструвалися 25.
У ході пленарного засідання було розглянуто 12 питань порядку денного, які були детально опрацьовані попередньо – на постійних комісіях районної ради.
В ході засідання було розглянуто депутатський запит Почекети А.І. щодо встановлення   електротрансформатора  в с. Бачманівка, прийнято бюджет на 2018 рік.
Депутати заслухали: хід виконання Програми розвитку трудового архіву на 2016-2020 роки у 2017 році; хід виконання Програми відпочинку та оздоровлення дітей Славутського району на період до 2017 року.
Крім того, було затверджено: Положення про порядок відшкодування пільг з послуг зв’язку та компенсації за пільговий проїзд окремих категорій громадян  у новій редакції; Програму  оздоровлення та відпочинку дітей Славутського району  на період  до 2021 року; Програму  реалізації молодіжної політики в Славутському районі на 2018-2021 роки; технічну документацію із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки у с. Варварівка; Порядок і нормативи відрахування частини чистого прибутку (доходу) комунальними підприємствами, що перебувають в спільній власності територіальних громад Славутського району до загального фонду районного бюджету у 2018 році та розглянуто ряд інших питань порядку денного.