Лічильник відвідувань

Яндекс.Метрика

В Славуті попрощалися з Героєм АТО

Попрощатися із загиблим бійцем та віддати шану прийшли сотні людей, серед яких рідні та друзі, бойові побратими, ветерани АТО/ООС, військовослужбовці Цвітоського ракетно-артилерійського арсеналу, Славутського військового комісаріату, представники міської  та районної влади, небайдужі громадяни.

Загинув Сергій Рацун 5 січня  поблизу села Кримське (Новоайдарський район), під час обстрілу з боку окупованого Жолобка, від кулі снайпера.

Рацун Сергій Петрович, 1976 р.н., уродженець села Москвитянівка, Полонського району Хмельницької області. Мешкав у місті Славута. 

У 2014-15 проходив службу за мобілізацією в 128 окремій гірсько-штурмовій бригаді, воював в районі Дебальцевого. Особливо відзначився в бою біля села Санжарівка за висоту 307,9 метра, яку наші підрозділи довго утримували.

У травні 2016 підписав контракт з 93-ю окремою механізованоїю бригадою, брав участь в боях у Кримському, Новотроїцькому, біля Авдіївки, постійно подовжуючи контракт. У 2019 році брав участь в навчаннях Combined Resolve у Німеччині. 

Нагороджений багатьма бойовими нагородами.

У Сергія залишилися матір, брати, син та донька.

Поховали Сергія Рацуна на «Новому кладовищі» міста Славути.