Лічильник відвідувань

Яндекс.Метрика

Урочистості до Дня працівників ветеринарної медицини України

11.08.2017 в малому залі Будинку Рад відбулися урочистості присвячені Дню працівників ветеринарної медицини.
В урочистих заходах взяли участь та привітали працівників ветеринарної медицини перший заступник голови Славутської районної державної адміністрації Олександр Мельник та керуючий справами виконавчого апарату Славутської районної ради Оксана Олінійчук. 
Привітальними словами та найщирішими побажаннями свято відкрила в.о. начальника управління Держпродспоживслужби у Славутському районі  Колесник  Л.В.
В ході свята присутні  отримали вітання від начальника Славутської районної державної лікарні ветеринарної медицини Анатолія Петровича Корсуна,  який відмітив професіоналізм працівників даної сфери, які забезпечують ветеринарно-санітарний контроль якості продукції, що споживають славутчани та жителі інших районів, підтримують епізоотичне благополуччя в районі та вручив за сумлінну працю, високий професіоналізм деяким «винуватцям» свята почесні грамотами та подарунки.
Вітаючи працівників ветеринарної медицини з професійним святом, від імені голови Славутської районної ради Л.Радзивілюка керуючий справами виконавчого апарату районної ради Оксана Віталіївна Олінійчук відмітила важливість даної професії для суспільства, оскільки щоденно представники цієї сфери здійснюють контроль за випуском для реалізації доброякісних у ветеринарному відношенні продуктів і сировини тваринного походження, проводять ветеринарно-санітарну експертизу продуктів тваринного і рослинного походження,  захищають населення від хвороб, спільних для тварин і людей, охороняють територію України від занесення інфекційних хвороб тварин з територій інших держав та ін. З нагоди професійного свята вручила разом з представником райдержадміністрації О. Мельником ряду працівників ветеринарної медицини  Почесні грамоти Славутської районної ради та райдержадміністрації.