Лічильник відвідувань

Яндекс.Метрика

Урочистості до Дня Національної поліції України

Враховуючи значення та роль Національної поліції України у виконанні завдань із охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтриманні публічної безпеки і порядку, Президент України Петро Порошенко установив в Україні нове свято — День Національної поліції України. Починаючи з 2016 року це свято відзначатиметься 4 серпня.

04 серпня 2017 року в приміщенні Славутського відділу поліції відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня Національної поліції України.
З професійним святом представників поліції району прийшли привітати голова районної ради Леонід Радзивілюк, перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Мельник,  заступник міського голови Ігор Піголь, перший заступник керівника Шепетівської місцевої прокуратури Олександр Базан.
Начальник відділення Володимир Яцюк, вітаючи своїх колег, побажав їм добра, мирного неба, продуктивної служби, злагоди і благополуччя в родинах.
Голова районної ради Леонід Радзивілюк привітав присутніх з другою річницею створення нової поліції в Україні. Особисто нагородив грамотами районної ради найкращих представників поліції і побажав подальших успіхів та прогресу в кар'єрі.