Лічильник відвідувань

Яндекс.Метрика

Урочисте відкриття травматологічного відділення КП «Славутська ЦРЛ» після капітального ремонту.

         27 грудня Славутчинна приймала поважних гостей, які прибули на почесну місію – відкриття травматологічного  відділення КП «Славутська ЦРЛ» після капітального ремонту. Захід відбувся за участі  голови Хмельницької обласної ради Михайла Загороднього, голови Славутської районної ради Леоніда Радзивілюка, голови Славутської райдержадміністрації Богдана Маршука, голів об’єднаних територіальних громад, керівників медичних закладів, працівників та пацієнтів лікарні.

         Травматологічним відділенням за 11 місяців поточного року проліковано 664 пацієнти, виконано 386 оперативних втручань різної складності. Лікарями надається цілодобова ургентна травматологічна допомога. Відділення розміщено в старому корпусі за останніх 30 років ремонт не проводився. Капітальний ремонт частини приміщень здійсненний у 2019 році (проведено холодне і гаряче водопостачання, відремонтовано операційний блок, перев’язувальну, санітарні вузли, операційні палати та палати для перебування хворих). Реалізація проекту відбувалася за рахунок коштів спонсорів та районного бюджету.

        Михайло Загородний зазначив, що КП «Славутська ЦРЛ» є взірцем досконалого покращення медичної допомоги для населення. Районна влада опікується медичними закладами, бачить їх проблеми та допомагає у їх вирішенні. У свою чергу наголосив, що надзвичайно важливим є той факт, що в розрізі сучасних подій, влада та суспільство об’єднуються навколо спільних ідей, зокрема і щодо підвищення медичного обслуговування.

       З нагоди відкриття оновленого травматологічного відділення та за вагомий внесок у реалізацію державної політики в галузі охорони здоров'я, надання медичної допомоги населенню району Михайло Загородний вручив Грамоту Хмельницької обласної ради завідувачу травматологічного відділення  КП «Славутська ЦРЛ» Андрію Ігнатишину  та Подяку  колективу КП «Славутська ЦРЛ» в особі головного лікаря закладу Віктора Іващука. Для потреб закладу очільник облради подарував багатофункціональний принтер.