Лічильник відвідувань

Яндекс.Метрика

У Славутському районі відкрили пам'ятник герою АТО Володимиру Ознамцю

Санітарний інструктор медичної роти 128-ї окремої гвардійської гірсько-піхотної бригади Сухопутних військ Збройних Сил України (військова частина А-1778, місто Мукачеве Закарпатської області)  Володимир Ознамець загинув 7 жовтня 2014 року від важких поранень у голову та груди в результаті обстрілу російських бойовиків із засідки. 15 травня у селі Ногачівка Славутського району відбулася урочиста церемонія відкриття пам`ятника в його честь. 
Віддати шану герою прийшли його рідні, близькі, друзі. Серед присутніх були голова Славутської районної ради Леонід Радзивілюк, представники Славутської районної державної адміністрації, Славутської міської ради,  Ногачівський сільський голова Олег Матвійчук, його односельці, бойові побратими, батьки загиблих захисників України, військовослужбовці Цвітоського ракетно-артилерійського арсеналу, учнівська юнь.
Право відкрити пам’ятник було надано мамі Володимира Надії Дмитрівні та сільському голові Олегу Матвійчуку. Обряд освячення пам’ятника здійснив настоятель Славутського храму Покрови Пресвятої Богородиці отець Микола.
До слова запросили голову районної ради Леоніда Радзивілюка, який у своєму виступі відзначив: «Володимир Ознамець віддав найдорожче – життя, щоб на рідній землі відстояти мир і спокій для усіх нас. Такі люди, як він, є нашою великою гордістю та прикладом для наслідування». Леонід Радзивілюк звернувся до матері Володимира зі словами щирої подяки за те, що виховала героя, справжнього патріота своєї країни.
Чимало теплих слів про Володимира Ознамця прозвучало з уст сільського голови.
По завершенню офіційних промов, пам’ять Володимира Ознамця, а також усіх полеглих за Україну воїнів, присутні вшанували хвилиною мовчання. Згодом, під трикратний залп салютної групи військовослужбовців цвітоського гарнізону, до пам`ятника українському герою лягли живі квіти.
Опісля учасники заходу відвідали сільське кладовище, де похований Володимир. До могили Героя були також покладені живі квіти.