Лічильник відвідувань

Яндекс.Метрика

У Ганнополі відкрили Інклюзивно-ресурсний центр

31 січня 2019 року у Ганнопільській об’єднаній територіальній громаді відбулося урочисте відкриття Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр», який покликаний забезпечити реалізацію прав дітей з особливими освітніми потребами на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти.
Завітали на урочисте відкриття і голова Славутської районної ради Леонід Радзивілюк та головаа Славутської райдержадміністрації Богдан Маршук.  Були присутні такі почесні гості як  Народний депутат Верховної Ради України Роман Миколайович Мацола, перший заступник голови Хмельницької обласної ради Неоніла Вячеславівна Андрійчук, депутат Хмельницької обласної ради Олександр Петрович Миклуш, керівник Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації Олег Іванович Фасоля, директор Хмельницького Центру розвитку місцевого самоврядування Сергій Віталійович Яцковський,  голови об’єднаних територіальних громад, начальники відділів освіти, представники преси, а також батьки та діти, для яких і було відкрито центр.
Директор ІРЦ Олена Корнійчук розповіла про діяльність центру та подякувала сільській владі за всебічну підтримку і допомогу у втіленні в життя цієї можливості, адже головною метою створення Інклюзивно-ресурсного центру є забезпечення однакових можливостей на здобуття дошкільної та середньої освіти усім дітям. А це величезний крок вперед для всього українського суспільства.
Привітали колектив, батьків та дітей з відкриттям центру і поважні гості, які завітали на свято.
Інклюзивно-ресурсний центр Ганнопільської сільської ради надаватиме допомогу не лише дітям своєї громади, а й дітям Берездівської, Крупецької, Улашанівської громад та дітям Славутського району.
У ІРЦ працюватимуть логопед, практичний психолог, вчитель-реабілітолог та вчитель-дефектолог, які проводитимуть корекційно-розвиткові заняття з дітьми, складатимуть та за потреби коригуватимуть для них індивідуальні програми розвитку. Маючи висновок фахівців ІРЦ дитина зможе навчатися у інклюзивному або спеціальному класі звичайної школи.
Крім того, батьки дітей з особливими освітніми потребами зможуть отримати консультації щодо розвиткових занять та адаптації дітей у інклюзивному класі.
Заняття у Інклюзивно-ресурсному центрі є безкоштовне, тому усі діти з особливими освітніми потребами запрошуються до центру, який розташований у с.Ганнопіль по вул. вул.Корецька, 63.