Лічильник відвідувань

Яндекс.Метрика

Сесія районної ради від 04.04.2019 року

04 квітня 2019 року відбулась двадцять дев'ята сесія Славутської районної ради сьомого скликання. Пленарне засідання проходило під керівництвом голови ради Леоніда Радзивілюка. На сесії були присутні 18 депутатів із 34 обраних. У роботі сесійного засідання взяли участь: голова, заступники голови Славутської районної державної адміністрації, керуючий апаратом райдержадміністрації, начальники управлінь, відділів, секторів та служб райдержадміністрації, представники контролюючих, правоохоронних та інших територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, сільські голови Славутського району, працівники виконавчого апарату районної ради.
Народні обранці перейшли до обговорення порядку денного сесії, на розгляд якої було внесено 17 важливих питань соціального та  економічного розвитку Славутського  району. Завдяки тому, що на засіданнях постійних комісій всі вони були детально опрацьовані, їх вдалося розглянути швидко і оперативно.
На початку сесії депутатами було заслухано звіт начальника Славутського районного сектору ГУДС України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області про  виконання Районної програми забезпечення пожежної безпеки населених пунктів та обєктів усіх форм власності, розвитку інфраструктури підрозділів пожежної охорони у Славутському районі на 2017-2018 роки за 2018 рік. Також було заслухано Районну програму забезпечення пожежної безпеки населених  пунктів та обєктів усіх форм власності, розвитку інфраструктури підрозділів пожежної охорони у Славутському районі на 2019 рік та затверджено її.
У ході сесійного засідання було розглянуто виконання кількох місцевих програм, серед яких:  Комплексна програма соціального захисту населення Славутського району на 2017-2020 роки, Програма зайнятості населення Славутського району на 2018-2020 роки, Програма захисту прав споживачів у Славутському районі на 2013-2018 роки та інші. Було внесено зміни до Програми відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, вшанування та заохочення за заслуги перед Славутським районом, здійснення представницьких та інших заходів протягом 2017-2020 років та внесено зміни до списку присяжних Славутського міськрайонного суду.
Районні обранці також внесли зміни до районного бюджету на 2019 рік.
Було прийнято ряд програм: Програма забезпечення виконання Славутською районної державною адміністрацією делегованих Славутською районною радою повноважень на 2018-2019 роки у новій редакції, Програма розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення у Славутському районі на 2019-2022 роки, Ррограма розвитку малого і середнього  підприємництва Славутського району на 2019-2020 роки.
В результаті своєї роботи депутати місцевого представницького органу ухвалили всі проекти рішень з  питань порядку денного з внесеними змінами та доповненнями.