Лічильник відвідувань

Яндекс.Метрика

Робочий візит Марини Порошенко на Хмельниччину

6 березня дружина Президента України Марина Порошенко відвідала Хмельницьку область із робочою поїздкою. Перебуваючи на Славутчині вона відвідала інклюзивно-ресурсний центр Ганнопільської сільської ради та Славутський ліцей ІІ-ІІІ ступенів Хмельницької обласної ради.
Перша леді  ознайомилася з діяльністю  інклюзивно-ресурсного центру,  побувала в навчальних класах, поспілкуватися з педагогами та  вихованцями закладу.
"Реформа інклюзивної освіти – це  невід’ємна частина реформи освіти, коли ми створюємо Нову українську школу, у якій всі діти мають рівні можливості і доступ до якісних освітніх послуг, –зазначила Марина Порошенко. – Хмельницька область   активно долучилася до розвитку інклюзивної освіти. Керівництво області і інклюзивно-ресурсних центрів всіляко сприяє розвитку дітей із особливими освітніми потребами, реалізовує необхідні вимоги щодо сучасних підходів у наданні освітніх послуг. Адже всі розуміють, що такі діти повинні потрапити до освітніх закладів, а згодом отримати професію і стати повноцінним членом українського суспільства. Це наш спільний рух в Європу". 
Зазначимо, що у  інклюзивно-ресурсному центрі Ганнопільської сільської ради працюють: логопед, практичний психолог, вчитель-реабілітолог та вчитель-дефектолог, які проводять корекційно-розвиткові заняття з дітьми, складають та за потреби коригують для них індивідуальні програми розвитку. Також фахівці центру надають психолого-педагогічні та корекційно-розвиткові послуги, які включають в себе консультації батьків та педагогів, а також заняття з корекції порушень мовлення, порушень зору та слуху, корекції порушень інтелектуального розвитку, емоційно-вольової сфери, пізнавальних процесів та корекції порушень опорно-рухового апарату. Фахівці ІРЦ беруть участь у командах психолого-педагогічного супроводу дитини з ООП, надають методичну та просвітницьку допомогу педагогам, проводять семінари та майстер-класи для батьків дітей з особливими освітніми потребами та заняття толерантності для батьків діток. Маючи висновок фахівців ІРЦ дитина зможе навчатися у інклюзивному або спеціальному класі звичайної школи. Крім того, батьки дітей з особливими освітніми потребами мають можливість отримати консультації щодо розвиткових занять та адаптації дітей у інклюзивному класі. 
Також Марина Порошенко поспілкувалася з місцевими журналістами. “Зараз ми  бачимо  в дії як працює Нова українська школа з інклюзивною формою освіти, яка є невід’ємною частиною сучасного навчального простору. Навчальний процес у закладі відповідає світовим і європейським стандартам, і  саме тому цей напрямок розвитку Україна взяла в останні роки. І приємно, що вже сьогодні ми спостерігаємо суттєві зміни в цьому напрямку”, – сказала вона.
Цього ж дня дружина Президента України відвідала Славутський ліцей  ІІ-ІІІ ступенів Хмельницької обласної ради, який є флаг­ма­ном су­час­них ос­вітніх ре­форм на Хмель­нич­чи­ні та в Ук­ра­їні.  Марина Анатоліївна зустрілася з учнями та вчителями закладу, ознайомилася із сучасними формами навчання та виховання обдарованої учнівської молоді Славутського ліцею, взяла участь у засіданні педагогічної ради.