Лічильник відвідувань

Яндекс.Метрика

Проведено районний етап Всеукраїнської дитячо - юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”)

З метою виховання в дітей патріотизму, любові до України, поваги до народних звичаїв, традицій, національних цінностей, формування здорового способу життя та зміцнення здоров’я 6 та 7 червня проведено районний етап Всеукраїнської дитячо - юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”).  
У грі взяли участь 13 роїв – команд загальноосвітніх навчальних закладів Славутського району (Улашанівської та Крупецької об’єднаних територіальних громад).
Змагання проводились з таких видів: “Впоряд” (стройова підготовка, виконання маршової пісні та виконання творчого завдання), військово-туристська “Смуга перешкод”,  “Влучний стрілець” (стрільба з пневматичної гвинтівки), “Відун” (вікторина), та «Ватра» - художньо-мистецьке представлення рою.
Змагання між командами були напруженими, але цікавими та змістовними.  Усі учасники поспілкувалися один з одним, відпочили на свіжому повітрі, відчули справжній командний дух. 
На  захід завітали: голова районної ради Леонід Радзивілюк, заступник голови районної державної адміністрації Петро Притуляк,  начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації  Дмитро Бойчак, директор районноої ДЮСШ Славутської районної ради Людмила Нікітіна, Улашанівський сільський голова  Микола Гизимчук та інші.
Звертаючись до присутніх, Леонід Радзивілюк зазначив: «Кожна дитина – це наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Саме тому святий обов’язок родини, школи, органів влади та громадськості подбати про всебічний розвиток інтересів та здібностей української малечі, забезпечити їй належний рівень виховання і дотримання прав дитинства. Саме у дитинстві формується особистість, закладаються основи світогляду, духовного та фізичного здоров'я. Тож ті зерна уваги, любові та турботи, що їх ми – батьки та вихователі – засіваємо сьогодні, назавтра проростуть щедрим врожаєм добра, успіхів та здобутків.Наповнити радістю життя дітлахів, допомогти їм стати освіченими, свідомими, достойними членами суспільства – наше спільне завдання.