Лічильник відвідувань

Яндекс.Метрика

Позачергова сесія районної ради

        Сьогодні відбулося пленарне засідання позачергової тридцять шостої  сесії районної ради VII скликання, яка скликана за ініціативи групи депутатів районної ради для розгляду звернення з приводу майбутнього продажу земель сільськогосподарського призначення. Передувало сесії засідання президії та  постійної  комісій районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, забезпечення законності та правопорядку, захисту прав людини,  адміністративно – територіальної реформи на яких детально були опрацьовані всі питання порядку денного сесії.

        У ході пленарного засідання було розглянуто 6  питань порядку денного. Серед розглянутих питань найбільш вагомим  було схвалення звернення депутатів з приводу майбутнього продажу земель сільськогосподарського призначення також заслухано звіти про виконання  програм за 2019 рік,  які депутати підтримали одноголосно та без зауважень.

         По закінченню пленарного засідання сесії в розділі «Різне», голова районної ради надав слово голові райдержадміністрації Мельнику О.В., заступнику голови райдержадміністрації Притуляку П.П. та головному лікарю КП «Славутська ЦРЛ» стосовно надання інформації по заходах профілактики, запобігання  та розповсюдженню короновірусу та  стан готовності  у разі фіксації випадків  захворювання на території району.

         В цілому засідання сесії пройшло конструктивно та злагоджено.