Лічильник відвідувань

Яндекс.Метрика

Отримання нових автомобілів для амбулаторій району

         Сьогодні на базі КП «Славутська центральна районна лікарня» в урочистій атмосфері голова  Славутської районної ради Л.Радзивілюк та голова райдержадміністрації Б. Маршук вручили ключі від чотирьох нових автомобілів марки Renault DUSTER для користування лікарям Берездівської, Ганнопільської, Жуківської, Улашанівської та Старокривинської амбулаторій загальної  практики - сімейної медицини.

         Не секрет, що на часі активна фаза реформування первинної ланки медицини, тож на рівні найвищої державної влади, Міністерства охорони здоров’я, і на місцях робиться все для того, аби поліпшити якість надання первинних медичних послуг пацієнтам. Більшість населення краю підписала декларації із сімейними лікарями, втім, не минулося без побоювань перших щодо можливості виїзду лікарів за місцем проживання пацієнтів. Особливо актуальною ця проблема є для сільських мешканців, адже, в порівнянні з містом, громадський транспорт курсує не так часто. Тож придбання  легковиків для амбулаторій ЗПСМ Славутського району - вагомий крок, який вже сьогодні зробить надання медичних послуг на селі - більш оперативним, своєчасним, а, отже - і якіснішим.  І цьому свідченням є ті докорінні зміни, які уже відбулись: ремонтуються відділення лікарні, поліклініки, будується ще одна амбулаторія в с. Красностав Берездівської ОТГ, з’являється сучасне обладнання.

         Голова районної ради Л.Радзивілюк зазначив: - Ці автомобілі - це ще один крок до наближення медицини до людей. Адже на сьогодні це - не розкіш, а необхідна річ. Також наголосив, що відповідні автомобілі -  не лише для пересування сімейних лікарів, а - санітарний транспорт для обслуговування пацієнтів того чи іншого населеного пункту.

 

Після закінчення даного заходу керівники району відвідали та проаналізували хід ремонту в травматологічному, інфекційному відділеннях  КП «Славутська ЦРЛ» та Славутській амбулаторії загальної практики-сімейної медицини  (поліклініки) КП «Славутський ПМСД».