Лічильник відвідувань

Яндекс.Метрика

Нагороджено медиків за боротьбу з COVID - 19

    Знаками народної пошани «За боротьбу із пандемією» та медалями «За самовідданість і жертовність справі медичного працівника при боротьбі з COVID-19» нагороджені медики закладів охорони здоровя первинного та вторинного рівня медицини Славутського району: Налісна Тамара, Іващук Наталія, Ігнатішина Світлана, Мартюк Олександр, Ціж Михайло, Андрійцьо Яна, Косячова Людмила, Пенчук Любов, Савченко Оксана, т.в.о. головного лікаря Славутської ЦРЛ Світлана Кузмінчук, головний лікар Центру ПМСД Олег Гаврилюк.

    Слід наголосити, що Славутська ЦРЛ одна із перших в області прийняла виклик і стала медичним закладом «першої хвилі» з надання допомоги у лікуванні хворих на коронавірусну інфекцію.

    Нагороди вручали голова Славутської районної ради Леонід Радзивілюк та міський голова Василь Сидор, які подякували за віддану й натхненну працю заради збереження здоров’я пацієнтів, за самопожертву в час боротьби зі світовою пандемією коронавірусу, побажавши всім міцного здоров’я, миру, злагоди, родинного благополуччя в домівках та всіляких гараздів.