Лічильник відвідувань

Яндекс.Метрика

Нагадуємо, що 01 січня 2020 року розпочався черговий етап подання щорічних декларацій за 2019 рік

НАГАДУВАННЯ ПРО ВЧАСНЕ ПОДАННЯ ДЕКЛАРАЦІЇ

До уваги посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів усіх рівнів!

Нагадуємо, що 01 січня 2020 року розпочався черговий етап подання щорічних декларацій за 2019 рік особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. 

Згідно з вимогами Закону України «Про запобігання корупції» суб’єкти декларування зобов’язані щорічно у строк до 01 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування  за минулий рік, за формою, що визначається Національним агентством.

Під час заповнення декларацій важливо враховувати зміни, пов’язані із застосуванням оновленого антикорупційного законодавства.

Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення ефективності інституційного механізму запобігання корупції» від 02 жовтня 2019 року № 140-IX внесено зміни до Закону, які набрали чинності 18 жовтня 2019 року ( зміни до окремих статей вказаного Закону, а саме 46, 52 набули чинності з 01 січня 2020 року).

         На сайті Національного агентства (НАЗК) у розділі «Декларування» Ви можете ознайомитись із Рекомендаціями та відповідями на поширені питання при роботі з Реєстром та іншими матеріалами з питань електронного декларування.

Тому, з метою своєчасного заповнення декларації на сайті НАЗК та подання її у належний Законом строк радимо заздалегідь перевірити актуальність адреси своєї електронної поштової скриньки та чинність кваліфікованого електронного підпису (КЕП).

Перед початком роботи з Реєстром необхідно переконатися у наявності усієї необхідної інформації для заповнення декларації.

У разі виникнення проблем технічного характеру Ви можете звернутись до служби технічної підтримки за  тел.: +38(044)200-06-94 або за адресою електронної пошти  support@nazk.gov.ua.

Крім цього, на веб-сайті Національного агентства діє електронна форма для повідомлень про помилки під час роботи з декларацією «Технічна допомога».