Лічильник відвідувань

Яндекс.Метрика

Міжнародний день волонтера

Шановні волонтери!

5 грудня в усьому світі відзначають Міжнародний день волонтера – свято кожного, хто хоч раз за покликом серця допомагав людям, не чекаючи подяк, нагород і визнання.

З 2014 року для України це свято стало, як ніколи, важливим і актуальним. Саме слово «волонтер» увібрало в себе інший зміст та стало майже тотожним слову «порятунок». Завдяки волонтерам і їх роботі сотні тисяч українців, які вимушені були покинути свої домівки, забезпечені тим, без чого не обійтися в повсякденному житті. Завдяки волонтерам українська армія отримала майже все необхідне для захисту територіальної цілісності і незалежності нашої держави. А кожний вояк на передовій отримав такий необхідний зв’язок з родинами та близькими, та відчув підтримку всього українського народу.

Приміть щирі вітання зі святом і слова подяки за вашу безкорисливу працю на благо процвітання добра і миру на землі, за щиру допомогу тим, хто її потребує.

Впевнений, доки в наших серцях є місце для допомоги, чуйності, доброти та співчуття, Україна житиме і процвітатиме. Нехай ваші благі справи повертаються вам сторицею!

 

 

Голова ради                                                                    Л.Радзивілюк