Лічильник відвідувань

Яндекс.Метрика

Разом здолаємо недугу

Останніх 10 днів ми живемо в напруженні подій, спричинених пандемією GOVID – 19.

Чи готові ми, як суспільство, до такого випробовування? Буду конкретно говорити за Славутчину.  Хоч останні роки робимо все для того, щоб покращити умови лікування, зустрічаємо небезпечний вірус не у всеозброєнні.

Владою району, міста, громад зроблено перші кроки для такої зустрічі. Виділено та спрямовано певний ресурс  для закупівлі самого необхідного – захисних костюмів та масок, деззасобів, медикаментів.

Але цього дуже мало. Особливо захисного одягу та медобладнання (хоч апаратів ШВЛ на експлуатації лікарні є 9). Встигли відкрити оновлене інфекційне відділення  та не встигли наповнити його необхідним обладнанням. Хоч один бокс і обладнали, як палату інтенсивної терапії, цього замало. Потрібно 2-3 апарати ШВЛ,  системи життєзабезпечення, палатний рентгенапарат та багато іншого.

На заклик адміністрації лікарні, влади, відгукнулися небайдужі підприємці, керівники промислових та сільськогосподарських підприємств. Уже сьогодні на рахунок  ЦРЛ надійшла значна сума коштів. Найбільшу допомогу надали: Мельничук Р.М. та його підприємства «Аква – Родос» та «Родос», ТОВ «Ювента» (Чиж Г.І.), ТОВ «Гірник ВВ» (Бацан А.В.), СФГ «Клепачі» (Конончук І.С.), СГК «Улашанівський» (Теслюк А.Р.), Дубіна М.І., Славутський пивзавод (Мосійчук С.В.). Думаю цей список значно розшириться. Дякую усім небайдужим – хто надає допомогу нашій медицині в такий важкий час.

Непросто сьогодні і медперсоналу. Я не ділю на лікарів, медсестер, санітарок… Всі вони на передовій. Наше завдання захистити в першу чергу їх від ураження вірусом та забезпечити  (завдання уряду) гідною зарплатнею.

Також хочу повідомити, що компанією «Епіцентр» та його власниками О.В. та Г.Ф. Герегами закуплено та передано області модифікатор для швидкої діагностики короновірусу (3-4 години).  Замовлено та проплачено для передачі медзакладам 100 апаратів ШВЛ, 3 з яких буде передано нашій лікарні, а ще вирішено питання про закупівлю ЦРЛ  рентгенапарату. Це неоціненна допомога.

 

Зараз головне всім виконувати умови карантину та почути заклик лікарів:

«МИ ТУТ ЗАРАДИ ВАС!  БУДЬ ЛАСКА ЗАЛИШАЙТЕСЯ ВДОМА!»

               

Голова ради                                  Леонід Радзивілюк