Лічильник відвідувань

Яндекс.Метрика

Хірургічне віділення Славутської ЦРЛ після капітального ремонту

 Хірургічне віділення Славутської ЦРЛ після капітального ремонту

   03 вересня 2019 року  відбулось відкриття хірургічного відділення Славутської центральної районної лікарні після капітального ремонту. Нині цей медичний підрозділ відповідає всім вимогам сучасності, адже хірургічне відділення – це той напрямок, де вчасна допомога та підтримка життєдіяльності в екстрених випадках залежить саме від створення належних умов.

   Участь у відкритті взяли голова районної ради Леонід Радзивілюк, голова райдержадміністрації Богдан Маршук, депутати районної ради.  Також керівники міста, об’єднаних територіальних громад, медичних закладів району та медперсонал лікарні. 

   Слід відмітити, що за підтримки голови Славутської районної ради Л.Радзивілюка, голови районної державної адміністрації Б.Маршука та депутатського корпусу було виділено 1млн. 400 гривень на проведення ремонту хірургічного відділення лікарні.

   Віктор Іващук, головний лікар КП «Славутська центральна районна лікарня» зазначив, що ремонтні роботи тривали на протязі двох місяців, фінансування яких здійснювалося за рахунок районного бюджету. За даний період відремонтовано та переоснащено сучасним медичним обладнанням операційні блоки, облаштовано палати, відремонтовані санвузли, коридори тощо. На сьогодні Славутська хірургія є однією із найпотужніших у Хмельницькій області, у відділенні виконують понад 1500 оперативних втручань в рік різного рівня складності. Розраховуємо, що з нового року будемо працювати більш інтенсивніше, після   підписання  угоди з НСЗУ, це дасть можливість проводити оперативні втручання пацієнтам безкоштовно , тому приведення хірургічного відділення лікарні до сучасного стану має вкрай важливе значення.  

  

P.S.  Наразі триває виконання робіт з капітального ремонту частини інфекційного  та травматологічного  відділень КП «Славутська ЦРЛ».

У  травматологічному  відділенні закінчено ремонт великого та малого операційних залів, двох післяопераційних палат, замінено частину вікон та дверей на енергоефективні,  здійснено ремонтні роботи в санвузлах. На стадії завершення проектно-кошторисна документація капітального ремонту.

 


 

100%