Лічильник відвідувань

Яндекс.Метрика

ГУ ДФС у Хмельницькій області повідомляє

 ГУ ДФС у Хмельницькій області повідомляє, що для якісного обслуговування громадян ДФС України розроблено сервіс «Електронний кабінет платника» (далі - ЕКП), за допомогою якого платники податків можуть отримати відомості про суми отриманих доходів та суми сплачених податків для заповнення декларації державного службовця, податкової декларації про майновий стан і доходи. 
Знайти ЕКП можна за адресою htt://cabinet.sfs.gov.uа, а також на офіційному веб- порталі ДФС України.
ЕКП складається із двох функціональних частин:
- відкрита (загальнодоступна)
- приватна (особистий кабінет)
Робота у приватній частині здійснюється з використанням електронного цифрового підпису. Для входу в ЕКП можна користуватись електронним цифровим підписом державного службовця отриманого для подання декларації.
Крім того, електронний цифровий підпис можна отримати у будь-якому Акредитованому центрі сертифікації ключів, зокрема, безкоштовно в АЦСК Інформаційно-довідкового департаменту ДФС України (гаряча лінія 0800501007), АЦСК Приватбанку, АЦСК Ощадбанку та ін.
Сформувати запит щодо отримання відомостей з ДРФО про суми виплачених доходів можна в ЕКП в розділі «Заяви, запити для отримання інформації» за формою F1301802. Роз’яснення щодо послідовності роботи з документами, порядку їх заповнення можно переглянути у розділі «Допомога».
Ви можете також переглянути відео-рок щодо створення Запиту про суми виплачених доходів та утриманих податків з Державного реєстру фізичних осіб в розділі «Відеоуроки».
Інформація про отримані доходи за 4 квартали 2018 року буде доступна із 25.02.2019.