Лічильник відвідувань

Яндекс.Метрика

День працівників сільського господарства

 

 

 

 

 

 

В приміщенні районного будинку культури відбувся урочистий захід з нагоди вшанування величної праці трудівників сільського господарства.
На урочистому заході були присутні: посадовці, керівники   та   делегації   трудових  колективів   агроформувань, підприємств, організацій.

Учасників заходу привітали голова районної ради Л.Радзивілюк, голова райдержадміністрації Б.Маршук, начальник управління АПК Грицик М.І., голова Славутської профспілкової організації працівників АПК  Гуменюк З.В., -  всі вони також вручили працівникам села свої відзнаки та подарунки,голови об’єднаних територіальних громад Славутського району:  Віктор Васьківський, Маргарита Медведюк, Валерій Михалюк, Микола Гизимчук. «Це свято всенародне, адже від результатів роботи всіх, хто присвятив себе цій нелегкій, але такій важливій агропромисловій галузі – залежить здоров’я, добробут та достаток людей. В усі часи ця праця була в пошані, а людей, доля яких пов’язана з мистецтвом сіяти і вирощувати хліб, виробляти цінну і якісну продукцію тваринництва по праву називають годувальниками.Завдяки вашій хазяйновитості, людським зусиллям, знанням і наполегливості живе село, розвивається сільське господарство, яке являється визначною складовою розвитку держави, запорукою її процвітання. Ваші працьовиті руки, природна мудрість, ваше серце і багатий досвід живлять українську ниву, стверджуючи істину: якщо є урожай, то у народі мир і спокій.Низький уклін всім вам за хліб на столах, за самовіддану працю і вірність обраній справі!

Тож дозвольте шановні працівники села Славутчини, ветерани сільськогосподарського виробництва щиро і сердечно привітати вас з професійним святом і побажати всім вам: міцного здоров’я, щастя, успіхів, затишку і спокою у кожній оселі, злагоди у кожній родині, впевненості в завтрашньому дні!» - наголосив у вітальному слові очільник району Леонід Радзивілюк.

Під час урочистостей було проведено нагородження Почесними грамотами районної ради та райдержадміністрації кращих працівників сільського господарства.
Для аграріїв та працівників, чиї руки причетні до почесної праці в сільському господарстві подарували музичні подарунки кращі художні колективи та виконавці району.