Лічильник відвідувань

Яндекс.Метрика

26 лютого 2018 року пройшов одноденний короткотерміновий семінар на тему «Електронне декларування»

26 лютого 2018 року за проханням голови Славутської районної ради в сесійній залі  адмінприміщення пройшов одноденний короткотерміновий семінар на тему «Електронне декларування».
Cемінар провели: начальник навчально-організаційного відділу Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Григоришина Г.І. та завідувач сектору з питань запобігання і виявлення корупції Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області Жураковська Ю.А.  Виступаючі розповіли учасникам семінару про механізм та процедуру заповнення електронних декларацій,  відповідальність декларантів за неподання, несвоєчасне подання та подання за відомо неправдивих даних у декларації.
У семінарі прийняли участь голова Славутської районної ради Леонід Радзивілюк, голова районної державної адміністрації Богдан Маршук, працівники виконавчого апарату районної ради, районної державної адміністрації, депутати районної ради, сільські голови та інші.

Сектор з питань кадрового забезпечення

виконавчого апарату районної ради