Лічильник відвідувань

Яндекс.Метрика

05 жовтня відбувся День депутата Славутської районної ради

 05 жовтня відбувся День депутата Славутської районної ради. Депутатський корпус очолюваний  головою районної ради Леонідом Радзивілюком відвідали чотири населених пункти району: Крупець, Старий Кривин, Лисиче та Головлі. Також взяли участь у заході, який, проводився згідно плану роботи районної ради на 2017 рік з метою огляду та вивчення актуальних проблем закладів освіти району, голова  Славутської райдержадміністрації Богдан Маршук, начальник відділу з питань управління об’єктами спільної власності виконавчого апарату Славутської районної ради Марина Бондарчук, начальники окремих управлінь райдержадміністрації та керівники підприємств та установ району.
Спершу районні обранці ознайомилися з інноваційними технологіями у Крупецькому НВК – таких ще у місті пошукати:

- кабінет фізики оснащений інтерактивною  дошкою, яка надає можливість проводити досліди та олімпіади онлайн без виїзду у м Хмельницькийв  з усіх природничих предметів;

- на базі Крупецького НВК діють гуртки районного будинку дитячої творчості: «чарівний клубок», «юний художник», «хореографія», при навчальному закладі діють також гуртки: «англійська мова», «сувенірна іграшка», «танцю»;

- за ініціативи медпрацівника закладу, було відкрито кабінет аромо- та фіто- терапії. Діти мають можливість подихати зборами  корисних трав, вирощених на шкільній ділянці, попити чай з медом, зібраним жителями села.
Відвідали Лисичанський навчально-виховний комплекс. Вразила творчість педагогічного колективу та учнів в індивідуальному оформленні класів, їдальні, національною колоритністю. Гурток дитячої творчості один з кращих не тільки  в районі, області, а й на державному рівні.
Далі депутати районної ради поїхали у Головлівську НВК. Відкритття школи відбулося 01 вересня цього року. Будівництво школи тривало 12 років. І вчителі і діти дочекалися просторих і світлих класів!
Кожна школа має свою індивідуальність, кожен вчитель вкладає душу в розвиток дитини і працює на результат – гарні знання тих, хто будуватиме наше майбутнє.
Підсумовуючи проведення Дня депутата, районні обранці відзначили потрібність проведення таких заходів і надалі.
«На власні очі ми мали можливість побачити, як розвиваються територіальні громади району, проконтролювати, на що витрачаються гроші громади та порушити ще не вирішені проблеми, виробити ефективний підхід до їх вирішення. Ми відчули й те, що громада потребує нашої допомоги. Звертати увагу на проблеми та їх вирішувати — це наш з вами спільний обов’язок», — відмітив голова райради Леонід Радзивілюк.
Підведення підсумків та звернення голови районної ради із заключним словом стало фінальним етапом  Дня депутата районної ради.