Лічильник відвідувань

Яндекс.Метрика

04 квітня провідним фахівцем з питань зайнятості було проведено семінар Презентація професійного навчання

Ви бажаєте працевлаштуватись, про те у вас відсутня підходяща професія, або ж вже здобута не є затребуваною на сучасному ринку праці – досить часто саме з такою проблемою стикаються молоді особи і не тільки, які знаходяться у пошуках бажаної роботи. Про те, мало хто знає, що саме служба зайнятості може допомогти отримати нову професію або компетенцію.
З огляду на вище зазначений факт, 04 квітня провідним фахівцем з питань зайнятості відділу активної підтримки безробітних Славутської міськрайонної філії Ольгою Гоцюк було проведено семінар «Презентація професійного навчання» для безробітної молоді в рамках проекту «Твоя формула успіху». Учасники семінару мали змогу ознайомитися з основними видами професійного навчання безробітних, особливостями його організації зокрема на замовлення роботодавців або ж для самозайнятості. Окрім того, було наголошено на кількості професій, спеціальностей, курсів та напрямків, за якими мають змогу навчатися клієнти служби зайнятості з огляду на попит ринку праці у Хмельницькій області зокрема.
Практика показує, що професійне навчання підвищує рівень професійної мобільності та майстерності тимчасово незайнятих осіб, що в свою чергу збільшує їх можливості на успішне працевлаштування.