Лічильник відвідувань

Яндекс.Метрика

Порядок складання, подання запиту на інформацію, оскарження рішень

Порядок складання, подання запиту на інформацію, оскарження рішень

На виконання вимог Закону України «Про доcтуп до публічної інформації», з метою подання запиту та отримання публічної інформації запитувачі можуть звертатися до Славутської  районної ради за адресою: 30000, м. Славута, вул. Соборності, 7, другий поверх, кабінет № 34, з понеділка по четвер з 8-00 до    17-15, у п’ятницю до 16-00, перерва з 12-00 до 13-00.

Розпорядженням голови районної ради від 04.02.2019 №17/02-25 у районній раді призначена відповідальна особа за забезпечення доступу запитувачів до інформації  Коломієць Антоніна В’ячеславівна, завідувач сектору організаційного забезпечення виконавчого апарату районної ради.

Запит на інформацію - це прохання особи до розпорядника інформації надати публічну інформацію, що знаходиться у його володінні.

Запит та інформацію може бути індивідуальним або колективним. Запити можуть подаватися в усній, письмовій чи в іншій формі (поштою, факсом, телефоном).

Для подання запиту на інформацію поштою необхідно направити лист на адресу районної ради.

Запити також приймаються:

-         за телефонами/факсами (03842) 7-30-69 (факс);

-         електронною поштою: sl_rada@meta.ua

Запит на інформацію має містити:

-         ім’я (найменування) запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер засобу зв’язку, якщо такий є;

-         загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит, якщо запитувачу це відомо;

-         підпис і дату за умови подання запиту в письмовій формі.

З метою спрощення процедури оформлення письмових запитів на інформацію особа може подавати запит шляхом заповнення відповідної форми запитів на інформацію, який можна отримати в кабінеті № 34. Зазначена форма має стислу інструкцію щодо процедури подання та розгляду запиту на інформацію.

У разі якщо з поважних причин (інвалідність, обмежені фізичні можливості тощо) особа не може подати письмовий запит, його має оформити відповідальна особа районної ради з питань забезпечення доступу запитувачів до інформації, обов’язково зазначивши в запиті своє ім’я, контактний телефон, та надати копію запиту особі, яка його подала.

Інформація на запит надається безкоштовно.

У разі якщо задоволення запиту на інформацію передбачає виготовлення копій документів обсягом більш як 10 сторінок, запитувач зобов’язаний відшкодувати фактичні витрати на копіювання та друк. 

 

Форма письмового запиту на отримання публічної інформації для фізичних, юридичних  осіб, об’єднань громадян (Додаток 2)


Форма усного запиту на отримання публічної інформації для фізичних, юридичних  осіб, об’єднань громадян (Додаток 3)