Лічильник відвідувань

Яндекс.Метрика

Звіт депутатської фракції ВО "Батьківщина" за 2017 рік

За 2017 рік  депутати Славутської районної ради фракції ВО «Батьківщина» внесли на розгляд ряд пропозицій, які були розглянуті депутатським корпусом.
Активною була позиція депутатів від ВО «Батьківщина» в громадському житті району: участь у проведенні заходів до  Дня Соборності України, Дня Прапора, виводу радянських  військ з Афганістану,  з дня народження Т.Г. Шевченка (депутати фракції  були ініціаторами встановлення пам'ятників в с. Стригани, с. Іванівка),  Дня Конституції, Дня Незалежності України, Дня пам'яті жертв Голодомору), участі у всіх урочистих заходах до державних свят, історичних та політичних подій,заходів на підтримку учасників АТО, по роз’ясненню тарифів ЖКГ та отримання субсидій по зменшенню тарифів ЖКГ.
Депутати Славутської районної ради фракції ВО «Батьківщина» взяли активну участь  у місцевих виборах до Крупецької ОТГ, десять членів партії ВО «Батьківщина» стали депутатами Крупецької ОТГ .
Разом з громадськими організаціями брали участь у волонтерському русі в підтримку Української армії.
Депутати фракції ВО «Батькіщина» в Славутській районній раді  проводили зустрічі з виборцями.
Депутати фракції ВО «Батьківщина» в Славутській районній раді активно працювали в постійних комісіях, обговорюючи проекти рішень сесій та вИносячи пропозиції. Брали участь в роботі депутатських комісій з розгляду проблемних питань життєдіяльності Славутського району. В цілях вирішення  соціальних  проблем депутатами фракції було розглянуто ряд  питань:
 - щодо вирішення  питання  поставки скрапленого  газу   жителям   району.
-  щодо вирішення  питання  ремонту доріг;
 -щодо виділення земельних ділянок ветеранам АТО;
звернення депутатів Славутської районної ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Хмельницької обласної ради, Хмельницької  обласної державної адміністрації щодо недопущення реалізації стратегії сталого розвитку та інституційного реформування лісового господарства України
- звернення до Славутського РЕМ.

 

                                                                                                                              Голова фракції ВО «Батьківщина»
                                                                                                                              у Славутській районній раді
                                                      
                                                                       Мазур Микола Іванович .