Лічильник відвідувань

Яндекс.Метрика

Інформація про діяльність відділу “Славутське бюро правової допомоги” протягом 2019 року.

Протягом 2019 року працівниками відділу “Славутське бюро правової допомоги” забезпечено належний рівень роботи з надання безоплатної правової допомоги особам, що її потребують та прийнято 848 громадян, відомості про яких занесено до реєстраційної картки клієнта, у тому числі за метою звернення, а саме:

- прийнято 763 громадян, відомості про яких занесено до реєстраційної картки клієнта;

- прийнято від 85 громадян звернення про надання безоплатної вторинної правової допомоги, з метою представництва осіб у суді та складення процесуальних документів, які передано Шепетівському місцевому центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги для прийняття відповідного рішення.

На виконання виданих місцевим центром наказів про надання безоплатної вторинної правової допомоги, після подання всіх необхідних документів особами, яким надається безоплатна вторинна правова допомога, працівниками бюро підготовлено 30 позовних заяв, які з відповідними додатками були подані до суду в установленому порядку.

Протягом цього періоду працівники бюро брали участь у судових засіданнях. За результатами виданих місцевим центром наказів працівниками бюро, завершено 53 справи

Протягом даного періоду працівниками відділу “Славутське бюро правової допомоги” було проведено виїзні прийоми громадян в селах Бачманівка, Ганнопіль, Старий Кривин, Варварівка, Берездів, Крупець, Жуків, Миньківці, Цвітоха, Іванівка, Волиця, Хоровець, Клепачі, Дяків, Улашанівка, Полянь, Мирутин, Ногачівка, Довжки, Вачів, Марачівка, Губельці,

Крім того, проведено виїзні прийоми громадян в Берездівській спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті та у Старокривинському будинку-інтернаті для громадян похилого віку та інвалідів Славутського району.

Забезпечено роботу дистанційних пунктів консультування в центрі надання адміністративних послуг Славутської міської ради та в Славутській міськрайонній філії Хмельницького обласного центру зайнятості.

Протягом даного періоду проведено 132 правопросвітницьких заходів з працівниками сільських рад, територіальних громад, установ та організацій м.Славути та Славутського району, учнями загальноосвітніх навчальних закладів з питань надання безоплатної правової допомоги, роз”яснення чинного законодавства.

Щомісячно працівники відділу “Славутське бюро правової допомоги” брали участь у семінарах, організованих для осіб, які перебувають на обліку в Славутській міськрайонній філії Хмельницького обласного центру зайнятості.

На базі управління соціального захисту населення Славутської районної державної адміністрації відбулися семінари з внутрішньо переміщеними особами.

Проводяться також заходи спрямовані на вирішення правових проблем осіб з вадами слуху та зору на базі Славутського відділення Шепетівської територіальної первинної організації УТОС та громадської організації “Дакжест” (УТОГ).

Протягом даного періоду проведено 32 робочих зустрічей з представниками сільських рад,  територіальних громад,  установ та організацій м.Славути та Славутського району з питань надання безоплатної правової допомоги тощо.

Протягом цього періоду забезпечено  висвітлення по ТРК “Контакт-Славута” інформації щодо надання безоплатної правової допомоги громадянам відділом “Славутське бюро правової допомоги”.

Забезпечено публікації в газеті “Вісті громади” та в газеті “Трудівник Полісся” інформації з питань діяльності відділу та чинного законодавства тощо.

Крім того, забезпечено висвітлення заходів та інформування населення у рубриці “Безоплатна правова допомога” на сайтах Славутської районної державної адміністрації та Славутської районної ради.