Лічильник відвідувань

Яндекс.Метрика

Вітаємо на офіційному сайті

Шановні відвідувачі!

   Вас щиро і сердечно запрошує мальовничий куточок Хмельницької області – Славутчина. Наш край унікальний за колоритністю, історією, природною красою та гостинністю жителів краю.
   Нам завжди було і є чим пишатися: економічним потенціалом, активним суспільно-політичним та культурним життям, а особливо – щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.
   Сподіваємось, що новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дасть нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну  та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.
   Нехай ця інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Славутчини.

З повагою
голова районної ради                                      

 

Леонід Радзивілюк

Останні новини

07 листопада 2014 року в районному будинку культури відбулося відзначення Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва. Урочистості відкрились піснею «Мати Журавлика Жде» у виконанні солістки народного аматорського хору «Поліська Перлина» Катерини Шикер, яка була присвячена пам’яті героїв Небесної Сотні та вс ....

05 листопада 2014 року знову відбулась церемонія запуску газу у двох селах нашого району - Великий Скнит та Хоросток. Приємно відзначити, що участь у цьому заході взяли голова Хмельницької обласної ради Іван Гончар та перший заступник голови Хмельницької обласної державної адміністрації Олександр Симчишин, які зазначили, що газифікація сіл для мешканців нас ....